Dit schooljaar: Laat uw cultuurcoach weten, wat u wilt met de geplande activiteiten tot 20 mei. Op zich kan alles doorgaan in deze periode: het is aan de school of ze dit wel of niet willen. Bijna alle activiteiten kunnen op school of in de culturele instelling. Zie het overzicht hieronder.
Laat uw cultuurcoach weten, wat u wilt met de geplande activiteiten tot 20 mei.
Op zich kan alles doorgaan in deze periode: het is aan de school of ze dit wel of niet willen. Bijna alle activiteiten kunnen op school of in de culturele instelling. Zie het overzicht hieronder.
GRATIS alternatieven!!!!
In plaats van de activiteiten die niet door kunnen gaan, bieden wij het volgende:
Heeft de school zelf een wens? Vraag het de cultuurcoach!
Overzicht Kunstmenu, KunstmenuPLUS, Techniekmenu
Alle coaches gaan opnieuw bij u inventariseren wat de school wil voor de periode van 12 april tot en met 20 mei! Kunt u in deze periode niet? Vraag of we een nieuwe datum kunnen inplannen!
Als de school vervoer wil: vraag het op tijd aan.
KUNSTMENU:
1/2
Keramiekmuseum in museum of op school.
De beweging( Molkwei); scholen in de dorpen gaan naar boerderij in Jorwert, verover nog regelen (liever niet op school zelf in de buitendorpen, het is niet te roosteren door elkaar. Als een school in een dorp per se in school wil, dan kijken of er nog een mogelijkheid.
Scholen in Leeuwarden (ook Lekkum, Zuidlanden ed.) keuze: in speellokaal of op schoolplein of grasveld buiten. Data na de meivakantie! Eventueel mogelijkheid inhalen volgend schooljaar.
3/4
Natuurmuseum online: contact rechtstreeks met de leerkracht en Natuurmuseum
NNO gaat niet door
5/6
Harmonie kijkt naar mogelijkheid online voorstelling
Notenvloot kan op school of in muziekcentrum.
Tresoar is op school. Rooster na de meivakantie!
7/8
Verzetsmuseum: op school of in museum.
Neushoorn gaat niet door
KUNSTMENUPLUS:
TECHNIEKMENU: