Contactgegevens Culturele Instellingen en aanbieders

Contactgegevens Culturele instellingen en aanbieders 2021-2022

 

K U N S T M E N U

 

dbieb:

Hilde Brons h.brons@dbieb.nl

058-234 77 77

 

De Beweging:

Willy van Assen willy@danswil.nl

06 4142 5172

 

Fries Museum:

Mariska de Boer m.deboer@friesmuseum.nl

058 294 89 66 

 

Keramiekmuseum/verzetsmuseum:

Mariska de Boer m.deboer@friesmuseum.nl 

058-294 89 60 

 

Historisch Centrum Leeuwarden:

Vera Damhuis vera.damhuis@leeuwarden.nl 

058-233 23 50

 

Natuurmuseum Fryslân:

Ingeborg Meutgeert imeutgeert@natuurmuseumfryslan.nl 

058-233 22 44

 

Neushoorn

Jenny Nijkamp jenny.nijkamp@kunstkade.nl 

06 1300 8848

 

Noord Nederlands Orkest:

Gertrude Kokke g.kokke@nno.nu

Johannes Terpstra j.terpstra@nno.nu

050 369 58 11

 

Stadsschouwburg De Harmonie:

Lauren van der Leest l.vanderleest@harmonie.nl

058 233 02 13

 

Tresoar:

Binne Reitsma b.reitsma@tresoar.nl 

058 789 07 89

 

Tryater:

Sytse Jansma s.jansma@tryater.nl 

058 288 23 35

 

Notenvloot:

Wietske Zoethout wzoethout@gmail.com 

058 213 36 88 / 06 4017 2722

 

Film in Friesland /Noordelijk Film Festival:

Fredau Buwalda f.buwalda@filminfriesland.nl 

058 205 03 00

 

K U N S T M E N U P L U S

 

Adje:

Sabine de Jong  sabine.dejong@kunstkade.nl 

 

Pleed: 

Dorine van den Breukel dorine@xs4all.nl

06 4608 6817

 

Junior Art Academy:

Doet Boersma info@doetboersma.nl

058 213 65 42

 

Writers Block:

Serge Hollander writersblockleeuwarden@gmail.com

 

Poëziepaleis:

Gon Baar  g.baar@poeziepaleis.nl

Jenny Nijkamp jenny.nijkamp@kunstkade.nl

06 1300 8848

 

DOAS:

Yvonne Feijten info@hetbeeldlokaal 

 

Dancebattle & Dansende Kunstenaars:

Jenny Nijkamp jenny.nijkamp@kunstkade.nl

06 1300 8848

 

Illustere Figuren:

Zen Roorda  zen@illusterefiguren.nl

 

Harmonie Musical Week:

Gretha Bakker  g.bakker@harmonie.nl

058 233 02 33

 

Media Art Festival:

Adrea Moëller mediaartfriesland@gmail.com 

06 5103 2737

 

Op bezoek bij het NNO:

Gertrude Kokke g.kokke@nno.nu

050 369 58 11

 

Rappen met Raptiel:

Martijn van Werkhoven  martijn-werkhoven@hotmail.com

 

Maskermeiden:

Sarah & Valerie  maskermeiden@hotmail.com

 

Praamvaren:

Jan Seinstra/Henk Ponjee j.seinstra9@upcmail.nl; hponjee@gmail.com

06 5591 8550/ 06 4403 2806

 

Dekemastate:

Jacomine Hoogendam  info@dekemastate.nl 

058 257 00 20

 

123Zing:

Heleen van den Broek heleen.vandenbroek@kunstkade.nl 

06 5787 2570

 

Fotopodium:

Ana Paunovik/Berber Nicolai ana.paunovik@kunstkade.nl berber.nicolai@kunstkade.nl

06 1106 8857/ 06 1300 8854

 

Film It!:

Ana Paunovik ana.paunovik@kunstkade.nl

06 1106 8857

 

Rijksmuseum:

Claudia Baburek claudia.baburek@kunstkade.nl

058 289 53 65

 

BOSK:

Misja Sirag  misja.sirag@kunstkade.nl