en/of
Datum Tijd School Groep Aantal Locatie Activiteit
23-01-18 09:00 - 10:00 CBS Willem Alexanderschool Groep 3a 25 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
23-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk SO 4 locatie Haydnstraat 12 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
23-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk SO 5 locatie Haydnstraat1 12 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
23-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk Basisgroep 8 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
23-01-18 10:30 - 11:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 3b 25 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
23-01-18 12:45 - 13:35 CBS Albertine Agnesschool Giraffes 26 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
23-01-18 12:45 - 13:35 CBS Albertine Agnesschool Zebra's 26 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
23-01-18 12:45 - 13:35 Leeuwarder Montessorischool Groep 1-2B 23 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 10:30 - 11:20 Leeuwarder School Vereniging Groep 1 25 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 10:30 - 11:20 Leeuwarder School Vereniging Groep 2a 23 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 10:30 - 11:20 Leeuwarder School Vereniging Groep 2b 22 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 12:45 - 13:35 IKC Wiarda Groep 1-2a 29 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 12:45 - 13:35 IKC Wiarda Groep 1-2b 26 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
24-01-18 12:45 - 13:35 Leeuwarder Montessorischool Groep 1-2A 23 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
25-01-18 08:45 - 10:15 KBS Sint Paulusschool BB2 30 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
25-01-18 08:45 - 10:15 IKC Trianova KC Trianova 6 18 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
25-01-18 09:00 - 10:00 CBS Willem Alexanderschool Groep 4a 24 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
25-01-18 09:15 - 10:00 Obs de Wester Groep 3 21 op school in de klas Bij ons in het circus
25-01-18 10:15 - 11:00 Obs de Wester Groep 4 20 op school in de klas Bij ons in het circus
25-01-18 10:30 - 12:00 CBS Klaverblad HB Groep 6 15 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
25-01-18 10:30 - 12:00 KBS Sint Paulusschool BB4 32 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
25-01-18 10:30 - 11:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 4b 21 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
25-01-18 10:30 - 11:20 Obs de Wester Groep 1 15 Speellokaal/kantine SBO De Trilker Een dag uit het knisperende leven van een zakje
25-01-18 10:30 - 11:20 Obs de Wester Groep 2 25 Speellokaal/kantine SBO De Trilker Een dag uit het knisperende leven van een zakje
25-01-18 10:30 - 11:20 Sbo de Trilker X1 11 Speellokaal/kantine SBO De Trilker Een dag uit het knisperende leven van een zakje
25-01-18 10:30 - 11:20 Sbo de Trilker X2 13 Speellokaal/kantine SBO De Trilker Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 10:30 - 11:20 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Vlindertuin 23 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 10:30 - 11:20 Cbs Dr. Algraschool 1c+2c 22 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 10:30 - 11:20 Cbs Dr. Algraschool 1a + 2a 22 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 10:30 - 11:20 Cbs Dr. Algraschool 1b+2b 22 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 12:30 - 13:30 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 5/6 17 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Leeuwarder Montessorischool Groep 6-7-8A 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Leeuwarder Montessorischool Groep 6-7-8B 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 5 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 6 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Professor Wassenberghskoalle 5 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 IKC Franciscus Groep 5 26 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 IKC Franciscus Groep 5/6 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 IKC Franciscus Groep 6 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 RK bs Sint Thomasschool groep 5 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 RK bs Sint Thomasschool Groep 5/6 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 RK bs Sint Thomasschool groep 6 26 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS de Finne Groep 5/6 18 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 IBS de Twamester groep 6, 7, 8 50 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS Trije Doarpen groep 5/6 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS It Tredde Sté groep 5/6 26 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 CBS Nijdjip (Grou) 5/6 32 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS De Twa Fisken Groep 5-6A 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS De Twa Fisken Groep 5-6B 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 OBS De Twa Fisken Groep 5-6C 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Teake Jan Roordaschool Groep 6-7-8 20 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Aventurijn Groep 5/6 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 Aventurijn Groep 6/7 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 De Sprankel Groep 5 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 De Sprankel Groep 5/6 18 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:30 - 13:30 De Sprankel Groep 6 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
29-01-18 12:45 - 13:35 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Lieveheersbeestjes 23 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 12:45 - 13:35 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Mierennest 23 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
29-01-18 12:45 - 13:35 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Bijenkorf 23 Speellokaal/gymzaal Dr. Algraschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 09:00 - 10:00 CBS Máximaschool 3a 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
30-01-18 09:30 - 10:30 VBS Michaëlschool Klas 3 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 VBS Michaëlschool Klas 4 20 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 KBS Sint Paulusschool BB2 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 KBS Sint Paulusschool BB4 32 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 KBS Sint Paulusschool BB3 32 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 KBS Sint Paulusschool BB1 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 GBS De Princenhof Groep 5 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 GBS De Princenhof Groep 6 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Obs Uniaskoalle groep 5/6 17 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 IKC Wiarda Groep 5 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 IKC Wiarda Groep 6 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6A 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6B 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Sbo Aquamarijn dolfijnen 15 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Sbo Aquamarijn pinguïns 16 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Sbo Aquamarijn orka's 16 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Sbo Aquamarijn zeehonden 16 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 5 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 6a 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 6b 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Obs de Wester Groep 5/6 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Obs de Wester Groep 5/6 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 5 26 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 6 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 5 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 6/7 32 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 SWS De Swirrel 6/7 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 09:30 - 10:30 Arjen Roelofsskoalle Bovenbouw 15 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 10:30 - 11:30 CBS Máximaschool 3b 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
30-01-18 10:30 - 11:20 IKC Franciscus Groep 1/2 Muizen 28 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 10:30 - 11:20 IKC Franciscus Groep 1/2 Spinnen 28 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 10:30 - 11:20 IKC Franciscus Groep 1/2 Groeigroep 10 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Máximaschool 3c 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
30-01-18 12:30 - 13:30 OBS de Pionier groep 5 24 Stadsschouwburg De Harmonie Air Play
30-01-18 12:30 - 13:30 OBS de Pionier groep 5/6 24 Stadsschouwburg De Harmonie Air Play
30-01-18 12:30 - 13:30 OBS de Pionier groep 6/7 25 Stadsschouwburg De Harmonie Air Play
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 IKC De Wielen 6/7 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 5a 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 5b 27 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 6 32 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs de Weide 5 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs de Weide 6 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 IKC Trianova KC Trianova 5 28 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 IKC Trianova KC Trianova 6 18 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs Wynwizer 5a 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs Wynwizer 5b 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs Wynwizer 6a 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs Wynwizer 6b 20 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Albertine Agnesschool groep 5/6 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RKBS Sint Radboud groep 6/7/8 20 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Zwanenmeer 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Eendennest 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Arendshorst 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Vossenhol 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Obs Potmarge Groep 5/6 20 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Sbo de Trilker Y2 16 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 Sbo de Trilker Y3 16 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 5 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 6 15 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Constantijnschool Groep 5 21 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Constantijnschool Groep 5/6 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Constantijnschool Groep 6/7 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
30-01-18 12:45 - 13:35 IKC Franciscus Groep 1/2 Vlinders 28 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 12:45 - 13:35 CBS Prins Constantijnschool Groep 1 start 17 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
30-01-18 12:45 - 13:35 CBS Prins Constantijnschool Groep 1/2 28 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
31-01-18 09:30 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 5a 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Kinderkoepel Groep 6 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Kinderkoepel Groep 5 22 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 6a 27 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 6b+7b 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS De Arke bovenbouw 18 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 IKC Johan Willem Friso school 5a 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 IKC Johan Willem Friso school 6a 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 IKC Johan Willem Friso school 6b/7b 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS Klaverblad HB Groep 6 15 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS Máximaschool 5a 27 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS Máximaschool 5b 27 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS Máximaschool 6a 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 CBS Máximaschool 6b 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 IKC Het Palet Groep 5a en 5b 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 IKC Het Palet Groep 6 24 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 OBS de Vosseburcht 5 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 OBS de Vosseburcht 5 25 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 OBS de Vosseburcht 6 26 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Caleidoscoop Groep 5 Afdeling rood 1 14 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Caleidoscoop Groep 5/6 Afdeling rood 1 14 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Caleidoscoop Groep 6 Afdeling rood 1 14 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Caleidoscoop Groep 6 Afdeling groen 2 14 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Caleidoscoop Groep voor 5/6/7 jr. Groen 2 (Profiel 3) 14 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 De Twilling 5/6 29 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 De Twilling 6/7 30 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 09:30 - 10:30 Kinderkoepel Groep 5/6 23 Stadsschouwburg De Harmonie Airplay
31-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk So3 locatie Larixstraat 13 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
31-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk So2 locatie Larixstraat 13 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
31-01-18 10:30 - 11:20 It Twaluk So1 locatie Larixstraat 10 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 09:00 - 10:00 CBS Máximaschool 4a 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
01-02-18 09:15 - 10:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 3 25 op school in de klas Bij ons in het circus
01-02-18 10:15 - 11:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 4 25 op school in de klas Bij ons in het circus
01-02-18 10:30 - 11:20 CBS Máximaschool 1/2a 20 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 10:30 - 11:30 CBS Máximaschool 4b 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
01-02-18 10:30 - 11:20 Obs Wynwizer 1/2A 25 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 10:30 - 11:20 Obs Wynwizer 1/2 b 25 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 12:30 - 13:30 CBS Máximaschool 4c 27 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
01-02-18 12:45 - 13:35 CBS Máximaschool 1/2b 20 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 12:45 - 13:35 CBS Máximaschool 1/2c 20 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
01-02-18 12:45 - 13:35 Obs Wynwizer 1/2 c 25 Speellokaal/gymzaal OBS Wynwizer Een dag uit het knisperende leven van een zakje
05-02-18 00:00 - 00:00 SWS De Swirrel 7/8 28 Op school DNALWD2018
06-02-18 09:00 - 10:00 OBS de Vosseburcht 5 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
06-02-18 09:00 - 10:00 CBS Prins Mauritsschool Groep 5 30 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
06-02-18 09:00 - 10:00 RK bs Sint Thomasschool groep 5 25 school Theatrale inspiratie Circus Adje
06-02-18 09:00 - 10:00 OBS De Twa Fisken Groep 5-6A 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
06-02-18 09:00 - 10:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 3 16 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
06-02-18 10:30 - 12:00 Leeuwarder Montessorischool Groep 6-7-8A 29 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
06-02-18 10:30 - 11:20 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 1/2 14 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 10:30 - 11:20 Aventurijn Groep 1 en 2A 25 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 10:30 - 11:20 Aventurijn Groep 1 en 2 B 25 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 10:30 - 11:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 4 28 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
06-02-18 12:45 - 13:35 Kinderkoepel Groep 2b 24 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 12:45 - 13:35 Kinderkoepel Groep 2a 24 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 12:45 - 13:35 Kinderkoepel Groep 1b 15 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 12:45 - 13:35 Kinderkoepel Groep 1a 15 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
06-02-18 13:00 - 14:00 CBS Klaverblad HB Groep 4/5 13 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
07-02-18 10:30 - 11:20 Sbo Aquamarijn egels 13 gymzaal SBO Aquamarijn Een dag uit het knisperende leven van een zakje
07-02-18 10:30 - 11:20 Sbo Aquamarijn eekhoorns 12 gymzaal SBO Aquamarijn Een dag uit het knisperende leven van een zakje
07-02-18 10:30 - 11:20 Sbo Aquamarijn bosmuizen 12 gymzaal SBO Aquamarijn Een dag uit het knisperende leven van een zakje
07-02-18 10:30 - 11:20 Sbo Aquamarijn vlinders 14 gymzaal SBO Aquamarijn Een dag uit het knisperende leven van een zakje
07-02-18 10:30 - 11:20 Sbo Aquamarijn kikkers 14 gymzaal SBO Aquamarijn Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 08:45 - 10:15 IKC Johan Willem Friso school 6a 25 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-02-18 09:00 - 10:00 IKC Wiarda Groep 3 25 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
08-02-18 09:15 - 10:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 3 16 op school in de klas Bij ons in het circus
08-02-18 10:15 - 11:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 4 26 op school in de klas Bij ons in het circus
08-02-18 10:30 - 12:00 IKC Trianova KC Trianova 5 28 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-02-18 10:30 - 11:30 IKC Wiarda Groep 3-4 24 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
08-02-18 10:30 - 11:20 CBS Willem Alexanderschool Groep 1a/2a 30 Speellokaal OBS De Weide Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 10:30 - 11:20 CBS Willem Alexanderschool Groep 1b/2b 30 Speellokaal OBS De Weide Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 10:30 - 11:20 Obs de Weide 1/2 a 22 Speellokaal OBS De Weide Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 10:30 - 12:00 De Sprankel Groep 5 22 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-02-18 12:45 - 13:35 CBS Willem Alexanderschool Groep 1c 30 Speellokaal OBS De Weide Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 12:45 - 13:35 Obs de Weide 1/2 b 22 Speellokaal OBS De Weide Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 12:45 - 13:35 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 2 26 Speellokaal OBS De Weide, Raaigras 28 Een dag uit het knisperende leven van een zakje
08-02-18 13:00 - 14:00 IKC Wiarda Groep 4 24 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
09-02-18 09:30 - 10:30 CBS Máximaschool 1/2a 20 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
09-02-18 10:30 - 11:30 CBS Máximaschool 1/2b 20 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
09-02-18 10:30 - 11:30 CBS Máximaschool 1/2c 20 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
12-02-18 08:45 - 10:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 1/2 23 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 08:45 - 10:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 1/2 b 24 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 08:45 - 10:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 3 16 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 09:30 - 10:20 IKC Trianova KC Trianova 1/2B 25 speellokaal/gymzaal IKC Trianova, Kingmastate 1 Een dag uit het knisperende leven van een zakje
12-02-18 10:30 - 11:20 IKC Trianova KC Trianova 1/2A 25 speellokaal/gymzaal IKC Trianova, Kingmastate 1 Een dag uit het knisperende leven van een zakje
12-02-18 10:30 - 11:45 Leeuwarder School Vereniging Groep 3 28 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 10:30 - 11:45 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Duiventil 23 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 10:30 - 11:45 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Dassenburcht 23 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 12:30 - 13:45 CBS Klaverblad HB Groep 1/2/3 13 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 12:30 - 13:45 OBS de Finne Groep 3/4 15 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 12:30 - 13:45 CBS Prins Mauritsschool Groep 3 25 Floris Versters Ateliers Atelierbezoek
12-02-18 12:45 - 13:35 Professor Wassenberghskoalle 1/2 17 speellokaal/gymzaal IKC Trianova, Kingmastate 1 Een dag uit het knisperende leven van een zakje
12-02-18 12:45 - 13:35 Professor Wassenberghskoalle 1/2 21 speellokaal/gymzaal IKC Trianova, Kingmastate 1 Een dag uit het knisperende leven van een zakje
13-02-18 09:00 - 10:00 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Duiventil 23 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
13-02-18 10:30 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Dassenburcht 23 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
14-02-18 10:30 - 11:20 Obs De Plataanschool Onderbouw groep 22 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 10:30 - 11:20 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 1-2A 20 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 10:30 - 11:20 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 1-2B 20 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 11:45 - 12:35 IKC De Wielen 1 20 Tryater, Oostersingel 70, Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 11:45 - 12:35 IKC De Wielen 2 20 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 11:45 - 12:35 Obs Potmarge Groep 1 10 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
14-02-18 12:45 - 13:35 Obs Potmarge Groep 2 18 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 08:45 - 10:15 SWS De Swirrel 6/7 28 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-02-18 08:45 - 10:15 Arjen Roelofsskoalle Bovenbouw 15 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-02-18 09:00 - 10:00 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Slakkenhuis 23 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
15-02-18 10:15 - 11:00 RKBS Sint Radboud groep 3/4/5 20 op school in de klas Bij ons in het circus
15-02-18 10:30 - 12:00 IKC Johan Willem Friso school 5a 29 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-02-18 10:30 - 12:00 IKC Johan Willem Friso school 6b/7b 23 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-02-18 10:30 - 11:20 KBS Sint Paulusschool KB1 32 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 10:30 - 11:20 KBS Sint Paulusschool KB3 30 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 10:30 - 11:20 GBS De Princenhof Groep 2/3 22 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 10:30 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Kikkerpoel 23 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
15-02-18 12:45 - 13:35 KBS Sint Paulusschool KB2 32 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 12:45 - 13:35 GBS De Princenhof Groep 1/2 26 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
15-02-18 12:45 - 13:35 GBS De Princenhof Groep 1/2 25 Speellokaal Sint Paulusschool Een dag uit het knisperende leven van een zakje
16-02-18 09:00 - 10:30 IKC Trianova KC Trianova 7 20 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
16-02-18 10:00 - 14:15 CBS Máximaschool 8b 27 Auditie: Danssportcentrum Saco Velt Saco Velt Bokaal 2018 (Jubileum 10 jaar)
16-02-18 10:00 - 14:15 CBS Willem Alexanderschool Groep 8 28 Auditie: Danssportcentrum Saco Velt Saco Velt Bokaal 2018 (Jubileum 10 jaar)
16-02-18 10:00 - 14:15 IKC Het Palet Groep 8 30 Auditie: Danssportcentrum Saco Velt Saco Velt Bokaal 2018 (Jubileum 10 jaar)
16-02-18 10:00 - 14:15 Obs Wynwizer 8a 32 Auditie: Danssportcentrum Saco Velt Saco Velt Bokaal 2018 (Jubileum 10 jaar)
16-02-18 10:30 - 11:30 Obs de Weide 3 18 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
16-02-18 10:30 - 12:00 IKC Trianova KC Trianova 8 27 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
19-02-18 10:30 - 11:20 RKBS Sint Radboud groep 1/2 20 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 10:30 - 11:20 OBS De Twa Fisken Groep 1-2A 19 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 10:30 - 11:20 OBS De Twa Fisken Groep 1-2B 19 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 10:30 - 11:20 OBS De Twa Fisken Groep 1-2C 20 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 12:45 - 13:35 OBS It Tredde Sté Groep 1/2 22 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 12:45 - 13:35 CBS Nijdjip (Grou) 1/2 A 23 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
19-02-18 12:45 - 13:35 CBS Nijdjip (Grou) 1/2 B 23 Speellokaal/gymlokaal CBS Nijdjip Grou Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 08:45 - 09:45 IKC Johan Willem Friso school 4b/5b 28 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
20-02-18 10:30 - 11:20 CBS De Arke kleuters 14 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 10:30 - 11:30 IKC Johan Willem Friso school 4a 28 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
20-02-18 10:30 - 11:20 OBS de Finne Groep 1/2 30 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 10:30 - 11:20 IBS de Twamester Groep 1/2a 23 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 10:30 - 11:20 Teake Jan Roordaschool Groep 1-2 12 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 10:30 - 11:30 Obs de Wester Groep 2 25 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
20-02-18 12:30 - 13:30 IKC Johan Willem Friso school 3 33 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
20-02-18 12:45 - 13:35 Obs Uniaskoalle groep 1/2 20 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 12:45 - 13:35 IBS de Twamester Groep 1/2b 23 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 12:45 - 13:35 OBS Trije Doarpen groep 1 20 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
20-02-18 12:45 - 13:35 OBS Trije Doarpen groep 2 18 Speellokaal/gymzaal IBS De Twamester Wergea Een dag uit het knisperende leven van een zakje
21-02-18 10:30 - 11:20 SWS De Swirrel Groep 1/2 24 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
21-02-18 10:30 - 11:20 Arjen Roelofsskoalle Kleuters 13 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
21-02-18 10:30 - 11:20 De Twilling 1/2 A 20 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
21-02-18 10:30 - 11:20 De Twilling 1/2 B 20 Tryater, Oostersingel 70 Leeuwarden Een dag uit het knisperende leven van een zakje
22-02-18 08:45 - 10:15 IKC Het Palet Groep 5a en 5b 24 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-02-18 08:45 - 10:15 IKC Het Palet Groep 6 24 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-02-18 09:15 - 10:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 3 19 op school in de klas Bij ons in het circus
22-02-18 10:15 - 11:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 4 24 op school in de klas Bij ons in het circus
22-02-18 10:30 - 12:00 GBS De Princenhof Groep 6 25 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-02-18 10:30 - 12:00 IKC De Wielen 6/7 23 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
23-02-18 09:00 - 10:30 CBS De Arke bovenbouw 18 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
23-02-18 10:30 - 12:00 OBS de Finne Groep 7/8 16 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
06-03-18 09:00 - 10:00 CBS Albertine Agnesschool Giraffes 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
06-03-18 09:00 - 10:00 Obs Potmarge Groep 3/4 28 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
06-03-18 09:30 - 10:30 It Twaluk So1 locatie Larixstraat 10 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
06-03-18 10:15 - 11:15 CBS Albertine Agnesschool Zebra's 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
06-03-18 10:45 - 11:45 It Twaluk So3 locatie Larixstraat 13 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
06-03-18 12:45 - 13:45 Arjen Roelofsskoalle Kleuters 13 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
06-03-18 13:15 - 14:15 It Twaluk So2 locatie Larixstraat 13 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
07-03-18 09:00 - 10:00 Teake Jan Roordaschool Groep 3-4-5 20 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
07-03-18 11:00 - 12:00 OBS de Finne Groep 1/2 30 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
08-03-18 08:45 - 10:15 GBS De Princenhof Groep 5 29 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-03-18 08:45 - 10:15 De Sprankel Groep 6 23 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-03-18 09:00 - 10:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4A 24 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
08-03-18 09:00 - 10:30 Sbo Aquamarijn tijgers 15 NatuurKlanken
08-03-18 09:00 - 10:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 1 31 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
08-03-18 09:15 - 10:00 CBS Nijdjip (Grou) 3 22 op school in de klas Bij ons in het circus
08-03-18 10:15 - 11:15 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 2 20 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
08-03-18 10:15 - 11:00 CBS Nijdjip (Grou) 4 24 op school in de klas Bij ons in het circus
08-03-18 10:30 - 12:00 CBS Willem Alexanderschool Groep 5a 24 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-03-18 10:30 - 12:00 CBS Willem Alexanderschool Groep 5b 27 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
08-03-18 10:30 - 11:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4B 24 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
09-03-18 09:00 - 10:30 Sbo Aquamarijn zebra's 14 NatuurKlanken
09-03-18 09:00 - 10:30 CBS Máximaschool 7a 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
09-03-18 09:00 - 10:00 IKC Wiarda Groep 1-2a 29 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
09-03-18 10:30 - 12:00 CBS Máximaschool 7b 27 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
09-03-18 10:30 - 11:30 IKC Wiarda Groep 1-2b 26 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 7 17 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 8 25 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 1/2 26 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 1/2 25 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 2/3 22 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 3 22 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 4 28 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 5 29 Op school DNALWD2018
12-03-18 00:00 - 00:00 GBS De Princenhof Groep 6 25 Op school DNALWD2018
12-03-18 09:30 - 11:00 VBS Michaëlschool Klas 5 25 Grafisch Atelier Friesland Stripfiguren
13-03-18 09:00 - 10:00 KBS Sint Paulusschool MB1 29 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
13-03-18 09:00 - 10:30 CBS Albertine Agnesschool groep 3 26 NatuurKlanken
13-03-18 09:00 - 10:00 Leeuwarder School Vereniging Groep 1 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
13-03-18 10:15 - 11:15 Leeuwarder School Vereniging Groep 2a 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
13-03-18 10:45 - 11:45 KBS Sint Paulusschool MB3 29 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
13-03-18 11:00 - 12:30 CBS Albertine Agnesschool groep 4 25 NatuurKlanken
13-03-18 12:45 - 13:45 Leeuwarder School Vereniging Groep 2b 22 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
14-03-18 09:00 - 10:30 Sbo Aquamarijn giraffen 15 NatuurKlanken
14-03-18 11:00 - 12:00 CBS Prins Mauritsschool Groep 1 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
14-03-18 11:00 - 12:30 SWS De Swirrel 4/5 29 NatuurKlanken
14-03-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 1/2 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
15-03-18 08:45 - 10:15 CBS Máximaschool 5a 27 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-03-18 08:45 - 10:15 De Sprankel Groep 5/6 18 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-03-18 09:00 - 10:00 KBS Sint Paulusschool MB4 29 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
15-03-18 09:00 - 10:30 Sbo Aquamarijn beren 15 NatuurKlanken
15-03-18 09:00 - 12:30 IBS de Twamester Groep 3,4,5 53 NatuurKlanken
15-03-18 09:00 - 10:00 De Sprankel groep 1A 22 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
15-03-18 09:15 - 10:00 OBS It Tredde Sté groep 3/4 22 op school in de klas Bij ons in het circus
15-03-18 10:15 - 11:15 De Sprankel Groep 1/2 A 17 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
15-03-18 10:30 - 12:00 CBS Máximaschool 6b 30 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-03-18 10:30 - 12:00 Obs Potmarge Groep 5/6 20 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
15-03-18 10:45 - 11:45 KBS Sint Paulusschool MB2 30 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
15-03-18 10:45 - 11:30 OBS De Twa Fisken Groep 3-4C 23 op school in de klas Bij ons in het circus
15-03-18 12:45 - 13:45 De Sprankel Groep 1/2 B 17 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
16-03-18 09:00 - 10:30 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
16-03-18 10:00 - 11:00 CBS Nijdjip (Grou) 3 22 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
16-03-18 10:30 - 12:00 Arjen Roelofsskoalle Bovenbouw 15 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
16-03-18 11:00 - 12:30 Sbo de Trilker Y1 14 NatuurKlanken
20-03-18 09:00 - 10:00 IKC Het Palet groep 3 21 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
20-03-18 09:00 - 10:00 IKC Franciscus Groep 1/2 Vlinders 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
20-03-18 09:00 - 10:30 IKC Franciscus Groep 3 Vissen 24 NatuurKlanken
20-03-18 10:15 - 11:15 IKC Franciscus Groep 1/2 Muizen 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
20-03-18 10:30 - 12:00 Leeuwarder School Vereniging Groep 5 28 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 10:30 - 12:00 IKC Franciscus Groep 5 26 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 10:30 - 12:00 RK bs Sint Thomasschool Groep 5/6 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 10:30 - 12:00 OBS De Twa Fisken Groep 5-6B 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 10:30 - 12:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 5/6 24 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 10:45 - 11:45 IKC Het Palet Groep 4a en 4b 39 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
20-03-18 11:00 - 12:30 IKC Franciscus Groep 3 Uilen 24 NatuurKlanken
20-03-18 12:30 - 14:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 5 21 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
20-03-18 12:45 - 13:45 OBS It Tredde Sté Groep 1/2 22 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
21-03-18 10:30 - 12:00 Leeuwarder School Vereniging Groep 6b 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 10:30 - 12:00 IKC Franciscus Groep 6 28 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 10:30 - 12:00 RK bs Sint Thomasschool groep 6 26 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 10:30 - 12:00 OBS De Twa Fisken Groep 5-6C 24 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 10:30 - 12:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 6/7 22 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 11:00 - 12:00 CBS Prins Constantijnschool Groep 1 start 17 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
21-03-18 12:30 - 14:00 CBS Nijdjip (Grou) 5/6 32 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
21-03-18 12:30 - 13:30 CBS Prins Constantijnschool Groep 1/2 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
22-03-18 08:45 - 10:15 Cbs Dr. Algraschool 5a 29 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-03-18 08:45 - 10:15 Kinderkoepel Groep 5/6 23 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-03-18 09:00 - 10:00 IKC Franciscus Groep 1/2 Spinnen 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
22-03-18 09:00 - 10:30 OBS de Vosseburcht 4 30 NatuurKlanken
22-03-18 09:00 - 10:15 SWS De Swirrel 7/8 28 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
22-03-18 09:00 - 10:00 Caleidoscoop Groep 4 Afdeling rood 1 14 op school in het eigen lokaal of de groepsruimte Poëziefantasie
22-03-18 09:15 - 10:00 Aventurijn Groep 3 20 op school in de klas Bij ons in het circus
22-03-18 10:15 - 11:15 IKC Franciscus Groep 1/2 Groeigroep 10 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
22-03-18 10:15 - 11:00 Aventurijn Groep 4/5 25 op school in de klas Bij ons in het circus
22-03-18 10:30 - 12:00 Cbs Dr. Algraschool 6b+7b 29 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-03-18 10:30 - 12:00 CBS Albertine Agnesschool groep 5/6 29 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
22-03-18 10:30 - 12:00 OBS de Finne Groep 5/6 18 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
22-03-18 10:30 - 12:00 IBS de Twamester groep 6, 7, 8 50 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
22-03-18 10:30 - 12:00 OBS It Tredde Sté groep 5/6 26 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
22-03-18 10:30 - 11:45 OBS It Tredde Sté groep 7/8 23 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
22-03-18 10:30 - 12:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 6 15 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
22-03-18 11:00 - 12:30 OBS de Vosseburcht 3 31 NatuurKlanken
22-03-18 12:30 - 14:00 RKBS Sint Radboud groep 6/7/8 20 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
22-03-18 12:45 - 14:00 OBS Trije Doarpen groep 7/8 27 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
22-03-18 12:45 - 13:45 RKBS Sint Radboud groep 1/2 20 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
23-03-18 09:00 - 10:30 Obs de Wester Groep 4 20 NatuurKlanken
23-03-18 09:00 - 10:30 SWS De Swirrel 7/8 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
23-03-18 10:30 - 12:00 GBS De Princenhof Groep 8 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
23-03-18 10:30 - 11:30 IKC De Wielen 1 20 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
23-03-18 11:00 - 12:30 Obs de Wester Groep 3 21 NatuurKlanken
26-03-18 09:00 - 10:15 Sbo de Trilker Z3 17 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
26-03-18 10:30 - 11:45 Sbo de Trilker Z1 16 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
26-03-18 12:30 - 13:45 Sbo de Trilker Z2 17 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
27-03-18 09:00 - 10:00 Sbo Aquamarijn eekhoorns 12 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
27-03-18 09:00 - 10:30 Leeuwarder Montessorischool Groep 3-4-5B 24 NatuurKlanken
27-03-18 09:00 - 10:15 CBS Prins Constantijnschool Groep 7/8 22 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
27-03-18 09:30 - 10:30 Sbo de Trilker X2 13 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
27-03-18 10:15 - 11:15 Sbo Aquamarijn bosmuizen 12 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
27-03-18 10:30 - 12:00 Leeuwarder School Vereniging Groep 6a 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 10:30 - 12:00 IKC Franciscus Groep 5/6 24 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 10:30 - 12:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 5 26 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 10:30 - 12:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 5 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 10:30 - 11:45 Obs de Wester Groep 7/8 31 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
27-03-18 10:30 - 12:00 Aventurijn Groep 5/6 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 10:45 - 11:45 Sbo de Trilker X1 11 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
27-03-18 11:00 - 12:30 Leeuwarder Montessorischool Groep 3-4 20 NatuurKlanken
27-03-18 12:30 - 14:00 Leeuwarder Montessorischool Groep 6-7-8B 29 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 12:30 - 14:00 CBS Prins Mauritsschool Groep 6 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 12:30 - 14:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 6 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 12:30 - 14:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 6/7 32 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 12:30 - 14:00 Aventurijn Groep 6/7 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
27-03-18 12:45 - 13:45 Sbo Aquamarijn egels 13 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
27-03-18 12:45 - 14:00 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 7/8 21 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
28-03-18 09:00 - 10:30 Leeuwarder Montessorischool Groep 3-4-5A 20 NatuurKlanken
28-03-18 09:15 - 10:00 RK bs Sint Thomasschool groep 3 31 op school in de klas Bij ons in het circus
28-03-18 10:15 - 11:00 RK bs Sint Thomasschool groep 3/4 29 op school in de klas Bij ons in het circus
28-03-18 10:30 - 12:00 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 5/6 17 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 10:30 - 12:00 Professor Wassenberghskoalle 5 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 10:30 - 12:00 OBS de Vosseburcht 5 25 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 10:30 - 12:00 Obs de Wester Groep 5/6 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 10:30 - 12:00 OBS Trije Doarpen groep 5/6 28 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 11:00 - 12:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 3 25 NatuurKlanken
28-03-18 12:30 - 14:00 OBS de Vosseburcht 6 26 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
28-03-18 12:30 - 14:00 Obs de Wester Groep 5/6 23 in school Theatrale inspiratie Circus Adje
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 8b 23 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 8a 22 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 7a 28 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8A 28 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8B 28 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 1a + 2a 22 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 1b+2b 22 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 1c+2c 22 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 3a 24 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 3b 24 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 4a 29 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 4b+5b 28 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 5a 29 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 6a 27 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Cbs Dr. Algraschool 6b+7b 29 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 1-2A 20 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 1-2B 20 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4A 24 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4B 24 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6A 28 Op school DNALWD2018
02-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6B 29 Op school DNALWD2018
03-04-18 09:00 - 10:00 Sbo Aquamarijn vlinders 14 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
03-04-18 09:00 - 10:15 Professor Wassenberghskoalle 7 28 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
03-04-18 09:00 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 4 25 NatuurKlanken
03-04-18 09:00 - 10:30 Arjen Roelofsskoalle Onderbouw 20 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
03-04-18 10:15 - 11:15 Sbo Aquamarijn kikkers 14 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
03-04-18 10:30 - 11:45 Professor Wassenberghskoalle 8 18 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
03-04-18 11:00 - 12:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 3 21 NatuurKlanken
04-04-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6B 29 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-04-18 09:00 - 11:30 Kinderkoepel Groep 7 22 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
04-04-18 09:00 - 11:30 Cbs Dr. Algraschool 8b 23 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
04-04-18 09:00 - 11:30 GBS De Princenhof Groep 8 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
04-04-18 09:00 - 11:30 Obs de Weide 7 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
04-04-18 09:00 - 10:15 OBS de Vosseburcht 7 27 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
04-04-18 09:00 - 10:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 4 26 NatuurKlanken
04-04-18 09:00 - 10:30 CBS Prins Constantijnschool Groep 3 19 NatuurKlanken
04-04-18 10:30 - 11:45 OBS de Vosseburcht 8 27 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
04-04-18 11:00 - 12:00 SWS De Swirrel Groep 1/2 24 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
04-04-18 12:30 - 13:30 SWS De Swirrel 2/3 22 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
05-04-18 08:45 - 10:15 Cbs Dr. Algraschool 6a 27 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
05-04-18 08:45 - 10:15 OBS de Pionier groep 6/7 23 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
05-04-18 09:00 - 11:00 CBS Máximaschool 7a 28 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
05-04-18 09:00 - 11:30 GBS De Princenhof Groep 7 17 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
05-04-18 09:00 - 11:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 8 28 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
05-04-18 09:00 - 11:30 Obs de Weide 8 22 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
05-04-18 09:00 - 10:00 OBS De Twa Fisken Groep 1-2A 19 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
05-04-18 09:00 - 10:15 Aventurijn Groep 7/8 25 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
05-04-18 10:15 - 11:00 RK bs Sint Thomasschool groep 4 31 op school in de klas Bij ons in het circus
05-04-18 10:15 - 11:15 OBS De Twa Fisken Groep 1-2B 19 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
05-04-18 10:30 - 12:00 CBS Máximaschool 5b 27 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
05-04-18 10:30 - 11:45 CBS Nijdjip (Grou) 7/8 25 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
05-04-18 10:30 - 12:00 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 5 22 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
05-04-18 11:00 - 12:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 3 25 NatuurKlanken
05-04-18 12:45 - 13:45 OBS De Twa Fisken Groep 1-2C 20 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
06-04-18 09:00 - 11:30 VBS Michaëlschool Klas 5 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
06-04-18 09:00 - 11:30 IKC Het Palet Groep 7 21 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
06-04-18 09:00 - 11:30 IKC Wiarda Groep 8 26 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
06-04-18 09:00 - 10:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 4 30 NatuurKlanken
06-04-18 09:00 - 10:15 IKC Franciscus Groep 7 28 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
06-04-18 09:00 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Apenrots 23 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
06-04-18 09:00 - 10:30 De Sprankel Groep 7 31 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
06-04-18 10:30 - 11:45 IKC Franciscus Groep 8 28 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
06-04-18 10:30 - 12:00 De Sprankel Groep 8 24 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
06-04-18 10:45 - 12:15 Professor Wassenberghskoalle 3 21 NatuurKlanken
06-04-18 12:30 - 14:00 Professor Wassenberghskoalle 4/6 23 NatuurKlanken
09-04-18 00:00 - 00:00 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Op school DNALWD2018
09-04-18 00:00 - 00:00 Obs De Plataanschool Onderbouw groep 22 Op school DNALWD2018
09-04-18 00:00 - 00:00 Obs De Plataanschool Onderbouwgroep 15 Op school DNALWD2018
09-04-18 00:00 - 00:00 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 25 Op school DNALWD2018
09-04-18 00:00 - 00:00 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Op school DNALWD2018
09-04-18 09:00 - 11:30 Cbs Dr. Algraschool 8a 22 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
09-04-18 09:00 - 11:30 CBS Klaverblad HB Groep 7/8 18 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
09-04-18 09:00 - 11:30 CBS Máximaschool 7b 27 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
09-04-18 09:00 - 11:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8A 28 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
09-04-18 09:00 - 10:15 Sbo Aquamarijn octopussen 16 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
09-04-18 10:30 - 11:45 Sbo Aquamarijn krokodillen 16 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
09-04-18 10:30 - 11:30 SWS De Swirrel 4/5 29 Grafisch Atelier Friesland Beestenboel
09-04-18 13:00 - 14:15 Sbo Aquamarijn ijsberen 16 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
10-04-18 09:00 - 11:30 Kinderkoepel Groep 8 20 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
10-04-18 09:00 - 11:30 CBS Máximaschool 8b 27 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
10-04-18 09:00 - 11:30 OBS de Pionier grep 7/8 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
10-04-18 09:00 - 10:00 RK bs Sint Thomasschool Vrolijke Vlinders 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
10-04-18 09:00 - 10:30 OBS de Finne Groep 3/4 15 NatuurKlanken
10-04-18 09:00 - 10:15 OBS De Twa Fisken Groep 7-8A 32 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
10-04-18 09:00 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Berenhol 23 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
10-04-18 10:30 - 11:30 RK bs Sint Thomasschool Bezige Bijen 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
10-04-18 10:30 - 11:45 OBS De Twa Fisken Groep 7-8B 32 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
10-04-18 12:00 - 13:15 OBS De Twa Fisken Groep 7-8C 33 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
10-04-18 12:45 - 13:45 RK bs Sint Thomasschool Dappere Dino"s 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
11-04-18 09:00 - 11:30 IKC Johan Willem Friso school 7a 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
11-04-18 09:00 - 11:30 VBS Michaëlschool Klas 6 21 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
11-04-18 09:00 - 11:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 7 30 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
11-04-18 09:00 - 11:30 IKC Trianova KC Trianova 7 20 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
11-04-18 09:00 - 10:15 CBS Prins Mauritsschool Groep 7 24 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
11-04-18 09:00 - 10:30 OBS It Tredde Sté groep 3/4 22 NatuurKlanken
11-04-18 10:30 - 11:45 CBS Prins Mauritsschool Groep 8 25 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
11-04-18 11:00 - 12:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 1 20 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
11-04-18 12:30 - 13:30 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 2 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
12-04-18 08:45 - 10:15 KBS Sint Paulusschool BB3 32 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
12-04-18 09:00 - 11:30 IKC Johan Willem Friso school 8 23 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
12-04-18 09:00 - 11:30 CBS Máximaschool 8a 27 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
12-04-18 09:00 - 11:30 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
12-04-18 09:00 - 11:30 Obs Wynwizer 7b 24 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
12-04-18 09:00 - 10:00 RK bs Sint Thomasschool Kwakende Kikkers 26 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
12-04-18 09:00 - 10:15 De Sprankel Groep 7 31 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
12-04-18 09:00 - 10:30 Arjen Roelofsskoalle Onderbouw 20 NatuurKlanken
12-04-18 10:15 - 11:15 CBS Nijdjip (Grou) 1/2 A 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
12-04-18 10:30 - 12:00 KBS Sint Paulusschool BB1 30 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
12-04-18 10:30 - 11:45 De Sprankel Groep 8 24 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
12-04-18 11:00 - 12:30 CBS Nijdjip (Grou) 4 24 NatuurKlanken
12-04-18 12:45 - 13:45 CBS Nijdjip (Grou) 1/2 B 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
12-04-18 13:00 - 14:15 De Twilling 8 27 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
13-04-18 09:00 - 11:30 Cbs Dr. Algraschool 7a 28 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
13-04-18 09:00 - 11:30 Obs Wynwizer 7a 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
13-04-18 09:00 - 11:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8B 28 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
13-04-18 09:00 - 10:15 CBS Albertine Agnesschool groep 7 23 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
13-04-18 09:00 - 10:30 OBS Trije Doarpen groep 3 14 NatuurKlanken
13-04-18 09:00 - 10:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8A 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
13-04-18 09:30 - 10:30 De Sprankel Groep 3/4 24 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
13-04-18 10:30 - 11:45 CBS Albertine Agnesschool groep 8 25 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
13-04-18 10:30 - 11:30 De Sprankel Groep 3 26 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
13-04-18 10:30 - 12:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8B 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
13-04-18 11:00 - 12:30 OBS Trije Doarpen groep 4 16 NatuurKlanken
13-04-18 12:00 - 13:00 De Sprankel Groep 1/2 A 17 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
13-04-18 12:00 - 13:00 De Sprankel Groep 1/2 B 17 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
13-04-18 13:00 - 14:00 De Sprankel groep 1A 22 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 8 20 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 7 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 5 25 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 6 21 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 1a 15 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 1b 15 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 2a 24 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 2b 24 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 3 35 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 4 29 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 5 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 5/6 23 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 Kinderkoepel Groep 6 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool KA 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool KB 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool KC 22 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 1 24 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 2 24 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 3 25 Op school DNALWD2018
16-04-18 00:00 - 00:00 VBS Michaëlschool Klas 4 20 Op school DNALWD2018
16-04-18 09:00 - 11:30 IKC Wiarda Groep 7 27 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
16-04-18 09:00 - 11:30 Obs Wynwizer 8a 32 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
16-04-18 09:00 - 10:15 Leeuwarder School Vereniging Groep 7 27 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
16-04-18 09:00 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Uilenburcht 23 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
16-04-18 09:00 - 11:30 Caleidoscoop Groep 8b bovenbouw, Rood 2 14 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
16-04-18 10:30 - 11:45 Leeuwarder School Vereniging Groep 8a 23 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
16-04-18 13:00 - 14:15 Leeuwarder School Vereniging Groep 8b 24 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
17-04-18 09:00 - 11:30 Obs Uniaskoalle groep 7/8 22 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
17-04-18 09:00 - 11:30 IKC Trianova KC Trianova 8 27 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
17-04-18 09:00 - 11:30 Obs Wynwizer 8b 31 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
17-04-18 09:00 - 10:15 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 7 29 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
17-04-18 09:00 - 10:00 Aventurijn Groep 1 en 2A 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
17-04-18 09:00 - 10:30 Sbo Aquamarijn Leeuwen 16 NatuurKlanken
17-04-18 10:15 - 11:15 Aventurijn Groep 1 en 2 B 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
17-04-18 10:30 - 11:45 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 8 20 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
17-04-18 11:00 - 12:30 De Sprankel Groep 3 26 NatuurKlanken
17-04-18 12:45 - 14:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 7/8 41 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
18-04-18 09:00 - 11:30 IKC Het Palet Groep 8 30 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
18-04-18 09:00 - 11:30 IKC De Wielen 7/8 22 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
18-04-18 09:00 - 10:30 De Sprankel Groep 3/4 24 NatuurKlanken
18-04-18 09:00 - 11:30 Caleidoscoop Groep voor 7/8 jr. Groen 2 (Profiel 3) 14 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
18-04-18 09:00 - 11:30 Obs Potmarge Groep 7/8 29 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
18-04-18 11:00 - 12:30 CBS De Arke middenbouw 21 NatuurKlanken
18-04-18 11:00 - 12:00 Leeuwarder Montessorischool Groep 1-2A 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
18-04-18 12:45 - 13:45 Leeuwarder Montessorischool Groep 1-2B 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
19-04-18 08:45 - 10:15 IKC Wiarda Groep 6 25 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
19-04-18 09:00 - 10:00 IBS de Twamester Groep 1/2a 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
19-04-18 09:00 - 10:15 Caleidoscoop Groep 7a bovenbouw, Rood 2 19 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
19-04-18 09:00 - 11:30 Caleidoscoop Groep 8a bovenbouw, Rood 2 14 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
19-04-18 09:00 - 10:30 Teake Jan Roordaschool Groep 3-4-5 20 NatuurKlanken
19-04-18 09:00 - 11:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Leeuwenkuil 25 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) en locaties in Prinsentuin Liwwadders
19-04-18 09:00 - 11:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 7/8 21 Historisch Centrum Leeuwarden (HCL) Liwwadders
19-04-18 09:00 - 09:45 Sbo Aquamarijn Leeuwen 16 op school in de klas Bij ons in het circus
19-04-18 10:15 - 11:00 Sbo de Trilker Y1 14 op school in de klas Bij ons in het circus
19-04-18 10:30 - 11:45 Caleidoscoop Groep 7b bovenbouw, Rood 2 19 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
19-04-18 10:30 - 12:00 De Twilling 5/6 29 Dirk Boutsstraat 36 Kijk eens wat je kan bij de Notenvloot!
19-04-18 11:00 - 12:00 IBS de Twamester Groep 1/2b 23 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
19-04-18 11:00 - 12:30 Obs Potmarge Groep 3/4 28 NatuurKlanken
19-04-18 12:30 - 13:45 OBS de Finne Groep 7/8 16 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
20-04-18 09:00 - 10:30 OBS De Twa Fisken Groep 5-6C 26 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
20-04-18 09:00 - 10:15 RK bs Sint Thomasschool Groep 7 32 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
20-04-18 09:00 - 10:30 De Sprankel Groep 4 29 NatuurKlanken
20-04-18 10:30 - 11:45 RK bs Sint Thomasschool Groep 8 37 Fries Verzetsmuseum Ontmoetingen
20-04-18 10:30 - 12:00 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Berenhol 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
20-04-18 11:00 - 12:30 CBS Klaverblad HB Groep 4/5 13 NatuurKlanken
24-04-18 09:00 - 10:30 Kinderkoepel Groep 3 35 NatuurKlanken
24-04-18 09:00 - 10:00 OBS de Vosseburcht 1/2 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
24-04-18 10:15 - 11:15 OBS de Vosseburcht 1/2 28 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
24-04-18 11:00 - 12:30 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 25 NatuurKlanken
24-04-18 12:45 - 13:45 Obs de Wester Groep 1 15 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
24-04-18 13:15 - 14:45 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4A 24 NatuurKlanken
25-04-18 09:00 - 10:30 Caleidoscoop Groep 4 Afdeling rood 1 14 NatuurKlanken
25-04-18 11:00 - 12:30 Kinderkoepel Groep 4 29 NatuurKlanken
25-04-18 11:00 - 12:00 Obs de Wester Groep 2 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
26-04-18 09:00 - 10:30 Caleidoscoop Groep 4, De Rode Katers 14 NatuurKlanken
26-04-18 09:00 - 10:00 Sbo de Trilker X1 11 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
26-04-18 10:15 - 11:15 Sbo de Trilker X2 13 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
26-04-18 11:00 - 12:30 Caleidoscoop Groep 5, De Kameleons 14 NatuurKlanken
26-04-18 13:15 - 14:45 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 3-4B 24 NatuurKlanken
14-05-18 09:00 - 10:30 OBS De Twa Fisken Groep 3-4A 22 NatuurKlanken
14-05-18 11:00 - 12:30 OBS De Twa Fisken Groep 3-4B 23 NatuurKlanken
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 7a 25 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 8 23 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 1a 20 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 1b 20 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 2a 25 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 2b 25 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 3 33 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 4a 28 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 4b/5b 28 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 5a 29 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 6a 25 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 IKC Johan Willem Friso school 6b/7b 23 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 Obs Potmarge Groep 1 10 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 Obs Potmarge Groep 2 18 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 Obs Potmarge Groep 3/4 28 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 Obs Potmarge Groep 5/6 20 Op school DNALWD2018
15-05-18 00:00 - 00:00 Obs Potmarge Groep 7/8 29 Op school DNALWD2018
15-05-18 09:00 - 10:30 Obs de Weide 3 18 NatuurKlanken
15-05-18 09:00 - 10:00 OBS Trije Doarpen groep 1 20 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
15-05-18 09:00 - 10:30 Kinderkoepel Groep 1a 15 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
15-05-18 09:30 - 10:30 KBS Sint Paulusschool KB1 32 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
15-05-18 10:15 - 11:15 OBS Trije Doarpen groep 2 18 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
15-05-18 10:45 - 11:45 KBS Sint Paulusschool KB3 30 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
15-05-18 11:00 - 12:30 Obs de Weide 4 23 NatuurKlanken
15-05-18 13:30 - 14:30 KBS Sint Paulusschool KB2 32 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
16-05-18 09:00 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 3a 24 NatuurKlanken
16-05-18 11:00 - 12:30 Cbs Dr. Algraschool 4b+5b 28 NatuurKlanken
16-05-18 11:00 - 12:00 CBS Prins Mauritsschool Groep 1a (groeigroep ) 25 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
17-05-18 09:00 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 4a 29 NatuurKlanken
17-05-18 09:00 - 10:00 Professor Wassenberghskoalle 1/2 17 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
17-05-18 09:00 - 10:30 IKC Trianova KC Trianova 1/2A 25 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
17-05-18 09:15 - 10:00 De Sprankel Groep 3 26 op school in de klas Bij ons in het circus
17-05-18 10:15 - 11:15 Professor Wassenberghskoalle 1/2 21 Keramiekmuseum Princessehof Op visite bij Prinses Marijke
17-05-18 10:15 - 11:00 De Sprankel Groep 3/4 24 op school in de klas Bij ons in het circus
17-05-18 11:00 - 12:30 Cbs Dr. Algraschool 3b 24 NatuurKlanken
18-05-18 09:00 - 10:30 IKC De Wielen 3/4 28 NatuurKlanken
18-05-18 09:00 - 10:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 1 31 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
18-05-18 09:00 - 10:30 IKC Franciscus Groep 8 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
18-05-18 10:15 - 11:15 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 2 20 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
18-05-18 10:30 - 12:00 CBS Nijdjip (Grou) 7/8 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
18-05-18 11:00 - 12:30 IKC De Wielen 4/5 28 NatuurKlanken
22-05-18 09:00 - 10:30 CBS Nijdjip (Grou) 3 22 NatuurKlanken
22-05-18 11:00 - 12:30 OBS De Twa Fisken Groep 3-4C 23 NatuurKlanken
23-05-18 09:00 - 10:30 Aventurijn Groep 3 20 NatuurKlanken
23-05-18 11:00 - 12:30 Aventurijn Groep 4/5 25 NatuurKlanken
24-05-18 09:00 - 10:30 OBS de Pionier groep 3a 26 NatuurKlanken
24-05-18 09:15 - 10:00 De Sprankel Groep 4 29 op school in de klas Bij ons in het circus
24-05-18 10:30 - 11:15 SWS De Swirrel 4/5 29 op school in de klas Bij ons in het circus
24-05-18 11:00 - 12:30 OBS de Pionier groep 3b 26 NatuurKlanken
25-05-18 09:00 - 10:30 OBS de Pionier groep 4 25 NatuurKlanken
25-05-18 09:00 - 10:30 Obs de Weide 7 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
25-05-18 09:30 - 10:30 IKC Het Palet groep 1/2a 22 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
25-05-18 10:30 - 11:30 IKC Het Palet groep 1/2b 23 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
25-05-18 10:30 - 12:00 IKC Wiarda Groep 8 26 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
25-05-18 11:00 - 12:30 IKC Wiarda Groep 3 25 NatuurKlanken
28-05-18 00:00 - 00:00 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 3/4 20 in de klas NatuurKlanken in de klas
28-05-18 09:00 - 10:30 OBS de Pionier Groep 3C 20 NatuurKlanken
29-05-18 09:00 - 10:30 RK bs Sint Thomasschool groep 4 31 NatuurKlanken
29-05-18 11:00 - 12:30 RK bs Sint Thomasschool groep 3 31 NatuurKlanken
30-05-18 09:00 - 10:30 RK bs Sint Thomasschool groep 3/4 29 NatuurKlanken
30-05-18 11:00 - 12:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 4a 26 NatuurKlanken
31-05-18 09:00 - 10:30 IKC Trianova KC Trianova 3A 20 NatuurKlanken
31-05-18 10:15 - 11:00 OBS de Finne Groep 3/4 15 op school in de klas Bij ons in het circus
31-05-18 11:00 - 12:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 4b 27 NatuurKlanken
31-05-18 13:15 - 14:45 Leeuwarder School Vereniging Groep 3 28 NatuurKlanken
01-06-18 09:00 - 10:30 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 3/4 20 NatuurKlanken
01-06-18 09:00 - 10:30 IKC De Wielen 7/8 22 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
01-06-18 10:30 - 11:30 OBS de Finne Groep 1/2 30 Op school, in het speellokaal Acrobaat Kees heeft hoogtevrees
01-06-18 10:30 - 12:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 7 29 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
01-06-18 11:00 - 12:30 IKC Trianova KC Trianova 4 28 NatuurKlanken
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool KB1 32 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool KB3 30 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool KB2 32 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool MB1 29 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool MB3 29 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool MB4 29 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool MB2 30 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool BB2 30 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool BB4 32 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool BB3 32 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 KBS Sint Paulusschool BB1 30 Op school DNALWD2018
04-06-18 00:00 - 00:00 CBS Máximaschool 3a 27 in de klas NatuurKlanken in de klas
05-06-18 09:00 - 10:30 CBS Máximaschool 3a 27 NatuurKlanken
05-06-18 09:00 - 10:30 Kinderkoepel Groep 2a 24 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
05-06-18 11:00 - 12:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 4a 24 NatuurKlanken
06-06-18 09:00 - 10:30 IKC Franciscus Groep 4A 24 NatuurKlanken
06-06-18 11:00 - 12:30 IKC Franciscus Groep 4B 24 NatuurKlanken
07-06-18 09:00 - 10:30 CBS Máximaschool 3b 27 NatuurKlanken
07-06-18 09:00 - 10:30 OBS Trije Doarpen groep 1 20 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
07-06-18 09:15 - 10:00 IKC Franciscus Groep 4A 24 school Bij ons in het circus
07-06-18 10:15 - 11:00 IKC Franciscus Groep 3 Vissen 24 school Bij ons in het circus
07-06-18 10:30 - 11:40 Professor Wassenberghskoalle 3 21 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
07-06-18 11:00 - 12:30 CBS Máximaschool 3c 27 NatuurKlanken
08-06-18 09:00 - 10:30 Obs De Plataanschool Onderbouwgroep 15 NatuurKlanken
08-06-18 09:00 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 7a 28 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
08-06-18 10:30 - 12:00 CBS Albertine Agnesschool groep 7 23 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
08-06-18 11:00 - 12:30 Obs Wynwizer 3b 25 NatuurKlanken
12-06-18 09:00 - 10:30 Obs Uniaskoalle groep 3/4 15 NatuurKlanken
12-06-18 11:00 - 12:30 RKBS Sint Radboud groep 3/4/5 20 NatuurKlanken
13-06-18 09:00 - 10:30 De Twilling 3 18 NatuurKlanken
14-06-18 09:00 - 10:30 De Twilling 4/5 28 NatuurKlanken
14-06-18 09:15 - 10:00 IKC Franciscus Groep 3 Uilen 24 op school in de klas Bij ons in het circus
14-06-18 10:15 - 11:00 IKC Franciscus Groep 4B 24 op school in de klas Bij ons in het circus
14-06-18 11:00 - 12:30 Obs Wynwizer 3a 27 NatuurKlanken
15-06-18 09:00 - 10:30 Obs Wynwizer 4b 20 NatuurKlanken
15-06-18 09:00 - 10:30 OBS It Tredde Sté groep 7/8 23 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
15-06-18 10:30 - 12:00 OBS Trije Doarpen groep 7/8 27 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
15-06-18 11:00 - 12:30 IKC Het Palet groep 3 21 NatuurKlanken
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Leeuwenkuil 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 CBS Máximaschool 7a 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 CBS Máximaschool 7b 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 CBS Máximaschool 8a 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 CBS Máximaschool 8b 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 Obs Wynwizer 7a 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 Obs Wynwizer 7b 24 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 Obs Wynwizer 8a 32 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 Obs Wynwizer 8b 31 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs Sint Thomasschool Groep 7 32 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs Sint Thomasschool Groep 8 37 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Berenhol 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Apenrots 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Uilenburcht 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 09:45 - 10:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 7/8 21 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 VBS Michaëlschool Klas 5 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 VBS Michaëlschool Klas 6 21 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 GBS De Princenhof Groep 7 17 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 GBS De Princenhof Groep 8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 CBS Willem Alexanderschool Groep 7 30 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 CBS Willem Alexanderschool Groep 8 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Sbo Aquamarijn octopussen 16 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Sbo Aquamarijn krokodillen 16 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Sbo Aquamarijn ijsberen 16 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Obs Eestroom (Bilgaard) groep 7/8 21 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 CBS Prins Mauritsschool Groep 7 24 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 CBS Prins Mauritsschool Groep 8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 IKC Franciscus Groep 7 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 IKC Franciscus Groep 8 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 OBS de Vosseburcht 7 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 OBS de Vosseburcht 8 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Obs de Wester Groep 7/8 31 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 OBS de Finne Groep 7/8 16 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 OBS It Tredde Sté groep 7/8 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 Aventurijn Groep 7/8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
18-06-18 11:00 - 11:45 CBS Prins Constantijnschool Groep 7/8 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:00 - 10:30 IKC Het Palet Groep 4a en 4b 39 NatuurKlanken
19-06-18 09:45 - 10:30 Kinderkoepel Groep 8 20 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Kinderkoepel Groep 7 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 IKC Het Palet Groep 7 21 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 IKC Het Palet Groep 8 30 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Obs De Plataanschool Bovenbouw groep 21 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8A 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 7-8B 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 CBS Albertine Agnesschool groep 7 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 CBS Albertine Agnesschool groep 8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Professor Wassenberghskoalle 7 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 Professor Wassenberghskoalle 8 18 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 CBS Nijdjip (Grou) 7/8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 OBS De Twa Fisken Groep 7-8A 32 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 OBS De Twa Fisken Groep 7-8B 32 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 OBS De Twa Fisken Groep 7-8C 33 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 De Sprankel Groep 7 31 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 09:45 - 10:30 De Sprankel Groep 8 24 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Cbs Dr. Algraschool 8b 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Cbs Dr. Algraschool 8a 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Cbs Dr. Algraschool 7a 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 12:30 IKC Johan Willem Friso school 3 33 NatuurKlanken
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Johan Willem Friso school 7a 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Johan Willem Friso school 8 23 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 OBS de Pionier grep 7/8 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Obs Uniaskoalle groep 7/8 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Wiarda Groep 7 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Wiarda Groep 8 26 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC De Wielen 7/8 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Obs de Weide 7 25 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Obs de Weide 8 22 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Trianova KC Trianova 7 20 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 IKC Trianova KC Trianova 8 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 7 29 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 CBS Koningin Wilhelminaschool Fonteinstraat Groep 8 20 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 7/8 32 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 OBS Trije Doarpen groep 7/8 27 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 SWS De Swirrel 7/8 28 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Obs Potmarge Groep 7/8 29 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Sbo de Trilker Z1 16 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Sbo de Trilker Z2 17 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
19-06-18 11:00 - 11:45 Sbo de Trilker Z3 17 Stadsschouwburg de Harmonie Pieter Roelf Jeugdconcerten 2018 - Kijk eens wat ik kan?
20-06-18 09:00 - 10:30 VBS Michaëlschool Klas 1 24 NatuurKlanken
20-06-18 11:00 - 12:30 IKC Wiarda Groep 4 24 NatuurKlanken
21-06-18 09:00 - 10:30 KBS Sint Paulusschool MB1 29 NatuurKlanken
21-06-18 09:15 - 10:00 OBS Trije Doarpen groep 3 14 op school in de klas Bij ons in het circus
21-06-18 10:15 - 11:00 OBS Trije Doarpen groep 4 16 op school in de klas Bij ons in het circus
21-06-18 11:00 - 12:30 KBS Sint Paulusschool MB4 29 NatuurKlanken
22-06-18 09:00 - 10:30 IKC Johan Willem Friso school 7a 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
22-06-18 10:30 - 12:00 Teake Jan Roordaschool Groep 6-7-8 20 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
22-06-18 11:00 - 12:30 Obs Wynwizer 4a 23 NatuurKlanken
25-06-18 09:00 - 10:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 3 16 NatuurKlanken
25-06-18 11:00 - 12:30 RK bs de Sprong (Zuidlanden) Groep 4 28 NatuurKlanken
26-06-18 09:00 - 10:30 IKC Wiarda Groep 3-4 24 NatuurKlanken
26-06-18 13:45 - 15:15 KBS Sint Paulusschool MB3 29 NatuurKlanken
27-06-18 09:00 - 10:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 3a 25 NatuurKlanken
27-06-18 11:00 - 12:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Duiventil 23 NatuurKlanken
28-06-18 09:00 - 10:30 IKC Johan Willem Friso school 4a 28 NatuurKlanken
28-06-18 09:15 - 10:00 De Twilling 3 18 op school in de klas Bij ons in het circus
28-06-18 10:15 - 11:00 De Twilling 4/5 28 op school in de klas Bij ons in het circus
28-06-18 11:00 - 12:30 IKC Johan Willem Friso school 4b/5b 28 NatuurKlanken
28-06-18 13:15 - 14:45 GBS De Princenhof Groep 3 22 NatuurKlanken
29-06-18 09:00 - 10:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 4b 21 NatuurKlanken
29-06-18 09:00 - 10:30 Leeuwarder School Vereniging Groep 7 27 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
29-06-18 10:30 - 12:00 Aventurijn Groep 7/8 25 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
29-06-18 11:00 - 12:30 CBS Willem Alexanderschool Groep 3b 25 NatuurKlanken
29-06-18 13:15 - 14:45 GBS De Princenhof Groep 4 28 NatuurKlanken
03-07-18 09:00 - 10:30 Cbs Dr. Algraschool 3a 24 kunstkamer10 herenwaltje 10 leeuwarden www.kunstkamer10.nl circus in kunstkamer10
03-07-18 11:00 - 12:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Dassenburcht 23 NatuurKlanken
04-07-18 00:00 - 00:00 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Slakkenhuis 23 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 00:00 - 00:00 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Kikkerpoel 23 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 00:00 - 00:00 CBS Koningin Wilhelminaschool Transvaalstraat Groep 3 16 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 00:00 - 00:00 Leeuwarder Montessorischool Groep 3-4-5A 20 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 00:00 - 00:00 Leeuwarder Montessorischool Groep 3-4-5B 24 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 00:00 - 00:00 Obs Oldenije St. Anthonystraat Groep 5-6A 28 Regio rondom de school Kinderen op Elfwegentocht
04-07-18 09:00 - 10:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Slakkenhuis 23 NatuurKlanken
04-07-18 11:00 - 12:30 CBS Máximaschool 4a 27 NatuurKlanken
05-07-18 09:00 - 10:30 CBS Máximaschool 4b 27 NatuurKlanken
05-07-18 11:00 - 12:30 RK bs de Sprong (Idzerdastins) Kikkerpoel 23 NatuurKlanken
06-07-18 09:00 - 10:30 VBS Michaëlschool Klas 2 24 NatuurKlanken
06-07-18 09:00 - 10:30 CBS Prins Mauritsschool Groep 7 24 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
06-07-18 10:30 - 12:00 Professor Wassenberghskoalle 8 24 Neushoorn Workshops Neushoorn/D'Drive
06-07-18 11:00 - 12:30 CBS Máximaschool 4c 27 NatuurKlanken